Vila Liberta Poprad

O Vila Liberta

Vitajte v domčeku, ktorý bol postavený začiatkom 20. storočia ako ubytovací hostinec, v ktorom býval aj majiteľ objektu.

Objekt prešiel viacerými rekonštrukciami, pričom posledná, ktorá bola ukončená v roku 2022 dala nášmu penziónu finálnu podobu.

Nachádzajú sa v ňom dva 3-lôžkové apartmány s možnosťou prísteľky s vlastnou kuchyňou, tri 2-lôžkové izby a jedna 3-lôžková izba. K dispozícií je pre našich hostí požičovňa elektro-bicyklov, letná terasa s dreveným altánkom a pizza pecou.

 

Okolie

Aqua city Poprad je vzdialené 1,8 km. Centrum mesta je vzdialené 2,00 km. Starý Smokovec, Tatranská Lomnica a Slovenský raj sa nachádzajú vo vzdialenosti do 15,00 km.

 

Ďalšie informácie

Objekt je vhodný pre firemné/rodinné stretnutia alebo teambuildingy do 20 osôb.

Vila Liberta je vybavená systémom TTLock, tým pádom je bez recepcie a do objektu sa dostanete zadaním kódu, ktorý Vám bude vygenerovaný po vytvorení rezervácie. Možnosť raňajok nie je priamo na mieste, raňajky si však môžu hostia objednať v Café Restaurant U Septima, vzdialenej 450metrov - 6 minút pešej chôdze.

Hodnotenia hostí

Výborná komunikácia s majiteľom. Bezkontaktný checkin checkout, bezplatné a bezpečné parkovanie vo dvore. Izba bola čistá, voňavá a teplá. Vila je veľmi pekne zariadená a čistá. Výborný pomer ceny a kvality. V Poprade jedno z najlepších ubytovaní. Určite sa vrátime. Ďakujeme

Lukkisvk

Izba Deluxe s manželskou posteľou - 1 noc - jún 2023

Dobrá lokalita, blízko potraviny, čisté, nové, pohodlné. Parkovanie vo dvore. My sme mali trojlôžkovú izbu kde sme mali chladničku a rýchlovarnú kanvicu

Barbora

Trojlôžková izba - 2 noci - september 2023

Nové, moderne, čisté a krásne vybavené ubytovanie, vonkajší altanok vybavený všetkým čo potrebujete tak isto aj kuchynka

Mrazkova

Apartmán - 3 noci - august 2023

Veeeelmi vyborne. Krasne zariadene. Pohodlne. Daco od krasy. Odporucame

Lukas

Apartmán - 2 noci - júl 2023

Veľmi pekný priestor, veľmi pohodlné postele. Lokalita blízko stanice, či reštaurácii, obchodu a kaviarní.

Michal

Izba Deluxe s manželskou posteľou - 2 noci - júl 2023

Krásne ubytovanie, veľmi pekný dizajn, čistučko, výborne vymyslené bezkontaktné prihlásenie.

Jana

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami - 2 noci - marec 2023